Aroma difuzéry

5 položek celkem

Cena

19499
119499

Značky

Položek k zobrazení: 5
nahradni filtr pro aroma difuzer new isilandon eu min
19 Kč

Náhradní bavlněný filtr pro aroma difuzér LYSA a SOLAN.

aroma difuzer ultrazvukovy lysa svetle drevo isilandon eu min
499 Kč

Ultrazvukový aroma difuzér LYSA ve světlém provedení zvlhčuje vzduch a k tomu během chvíle krásně provoní prostor kolem vás.

aroma difuzer ultrazvukovy lysa tmave drevo isilandon eu min
499 Kč

Ultrazvukový aroma difuzér  LYSA ve tmavém provedení zvlhčuje vzduch a k tomu během chvíle krásně provoní prostor kolem vás.

aroma difuzer ultrazvukovy solan svetle drevo isilandon eu min
499 Kč

Ultrazvukový aroma difuzér  SOLAN ve světlém provedení zvlhčuje vzduch a k tomu během chvíle krásně provoní prostor kolem vás.

aroma difuzer ultrazvukovy solan tmave drevo isilandon eu min
499 Kč

Ultrazvukový aroma difuzér  SOLAN ve tmavém provedení zvlhčuje vzduch a k tomu během chvíle krásně provoní prostor kolem vás.

Ultrazvukový aroma difuzér zvlhčuje vzduch a k tomu během chvíle krásně provoní prostor kolem vás. Difuzér je vhodný pro ložnice, obývací pokoje, kanceláře, jóga kluby, fitness a SPA centra či masážní salony. Pracuje na principu technologie ultrazvuku a proto je jeho chod velice tichý. Nebude vás rušit ve spánku ani při cvičení jógy. Díky použití difuzéru se esenciální oleje šetrně rozptylují do prostoru. Během krátké chvíle tak budou vaše prostory krásně provoněné vaší oblíbenou vůní. V tomto difuzéru se snoubí prospěšné účinky aromaterapie, zvlhčování vzduchu a chromoterapie (terapie pomocí barevného spektra světla - 7 barev LED).