Kombinované vůně

9 položek celkem

Cena

3738
13738

Značky

Charakter vůně

Vonná složka

Položek k zobrazení: 9
vonny vosk badyan a pomeranc isilandon eu
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - star anise orange ( badyán pomeranč ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

vonny vosk briza a medunka isilandon eu
37 Kč

Sojový vonný vosk  do aromalampy bříza a meduňka  (birch & melissa) 20 g.  

vonny vosk kdoule a mandle isilandon eu min
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - quince almonds ( kdoule mandle ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

vonny vosk mandarinka a mata isilandon eu min
37 Kč

Sojový vonný vosk do aromalampy  mandarinka a máta (tangerine & mint) 20 g.

vonny vosk medunka a citronova trava isilandon eu
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - melissa lemongrass ( meduňka citronová tráva ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

vonny vosk pistacie citron isilandon eu
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - pistachio lemon ( pistácie citron ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

vonny vosk pomeranc a mata isilandon eu min
37 Kč

Sojový vonný vosk do aromalampy  pomeranč a máta  20 g.

vonny vosk pomeranc a skorice isilandon eu
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - orange cinnamon ( pomeranč skořice ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

vonny vosk zazvor a pomeranc isilandon eu
37 Kč

Přírodní vonný sojový vosk  ISILANDON  - ginger orange ( zázvor pomeranč ) je ručně odlévaný z vysoce kvalitního 100% sojového vosku Ecosoya.

Vonné vosky s kombinovanou vůní! Pro intenzivní provonění větších prostor se ideálně hodí vonné vosky ISILADON. Vonné vosky ISILANDON jsou vyrobeny z přírodního a ekologicky čistého sojového vosku s přídavkem esenciálních olejů a bio vonných kompozic. Snadno se po ztuhnutí odstraňují. Snažíme se o to aby každá esence voněla tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo ...