Sůl z Mrtvého moře 500 g

Kód: 4433
41 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.11.2019

Sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši.

Minerály z koupelové soli se vstřebávají přes pokožku, vyživují a hydratují ji, pomáhají při odstraňování nepříjemných příznaků nemocí jako jsou lupénka, ekzém, rohovatění kůže, neurodermatitida, svědění, suchá nebo mastná pokožka. Organická sůl podporuje detoxikaci organismu, odstraňuje únavu, uvolňuje svalové napětí. Má antibakteriální a antimykotický účinek. 100% přírodní produkt bez barviv, přídavných chemikálií, na čisté přírodní bázi.

Sůl pochází ze severního pobřeží Mrtvého moře, z Izraele.

V případě, že chceme využít sůl z Mrtvého moře spíše jako kosmetický prostředek, stačí, když do vany napustíme vodu o teplotě 37-42 °C a přidáme asi 100-150 g soli. Pokud chceme sůl využít jako podpůrný léčebný prostředek, zvýšíme množství soli na 250 g a více. Poté se už jen ponoříme do vany a relaxujeme. Délka trvání koupele by se měla pohybovat v rozmezí 15-20 minut. Po koupeli se opláchneme vlažnou vodou a ještě chvíli relaxujeme pod teplou přikrývkou.

  • regeneruje a čistí pokožku
  • pomáhá při revmatických a kloubních potížích
  • příznivě působí při celkové očistě a detoxikaci organismu
  • pomáhá při nervovém vypětí, bolestech hlavy a migrénách
  • příznivě působí při zvýšeném pocení chodidel
  • vhodné pro všechny typy pleti

Mrtvé moře je považováno za nejbohatší vodní zdroj léčivých látek na světě. Ústí do něj řeka Jordán, ale voda z něj nikdy neodtéká, pouze se odpařuje. A právě odpařováním vody vznikají koncentrované krystaly vzácné soli. Ve vodě Mrtvého moře je zastoupeno až neuvěřitelných 27 minerálů a 12 z nich nenajdeme v žádné jiné vodě. Voda obsahuje více než 80 % různých minerálů a pouze 20 % soli, zatímco voda v běžném moři obsahuje průměrně 3 % minerálů a 97 % soli. Důležité je vědět, že voda, a tedy i sůl z Mrtvého moře, není slaná, ale hořká. Přírodní sůl z Mrtvého moře je tedy výsledkem přírodního solárního vypařování vody. Vzniklé krystalky soli jsou zcela odlišné od ostatních druhů solí a jsou bohaté na minerální látky - zejména hořčík, vápník, sodík a draslík.

Naše doporučení:

Rozpusťte 100-150 g koupelové soli v teplé vodě a poté si dopřejte relaxační koupel po dobu 15-20 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní suroviny
Typ soli: Sůl z Mrtvého moře
Hmotnost: 500 g
Obal: papírový
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.2.2019
Dobrá